Wynajem wózków widłowych z operatorem

factory

Relokacja maszyn i urządzeń

Wykonujemy rozładunek i załadunek maszyn, wprowadzamy maszyny na hale i ustawiamy w linii produkcyjnej zarówno dla dużych przedsiębiorstw i klientów prywatnych

forklift

Wynajem wózków widłowych z operatorem

Posiadamy wózki widłowe o różnym udźwigu i różnych wymiarach, a także dodatkowy osprzęt

forklift2

Transport ponadnormatywny

Świadczymy usługi transportu ładunków wielkogabarytowych na terenie całej Polski.

Wynajem wózków z operatorem

Wynajem wózków widłowych z operatorem to usługa przeznaczona dla klientów poszukujących kompleksowych rozwiązań. W ramach tego pakietu otrzymują państwo nie tylko wysokiej jakości sprzęt, dopasowany do konkretnego zastosowania, ale także jego profesjonalną obsługę. Dzięki temu klienci, chcąc skorzystać z wózka widłowego, nie muszą dysponować osobami, posiadającymi stosowne uprawnienia.

Wynajem wózków z operatorem pozwala na sprawne ukończenie prac, zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Nasza propozycja to najem długoterminowy, który umożliwia zrealizowanie zakontraktowanych zadań, ale także uzyskanie atrakcyjnej ceny najmu. Nasz sprzęt to również gwarancja niezawodności oraz możliwość jego dowiezienia na miejsce wskazane przez klienta, dzięki czemu nie musicie państwo dysponować specjalistycznymi pojazdami, przystosowanymi do transportu wózków. Działamy na terenie miast: Kielce, Radom, Starachowice, Ostrowiec.

018

Wynajem wózków widłowych

W ramach usługi oferujemy wynajem wózków widłowych o udźwigu od 4 do 12 ton. Dysponujemy również specjalistycznym osprzętem do każdego urządzenia np. przedłużkami do wideł, pasami, zawiesiami linowymi, hakami i ściskami, dzięki czemu podejmujemy się również realizacji zleceń niestandardowych.

Wśród dostępnego sprzętu posiadamy wózki kompaktowe, a także wózki z długimi masztami, podnoszącymi na wysokość 6 metrów. Wypożyczany sprzęt jest sprawny, przechodzi regularne kontrole techniczne, a także posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty i badania, umożliwiające jego wykorzystanie w każdej niemal działalności.

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy z operatorem jest usługą dedykowaną klientom, którzy nie dysponują własnym sprzętem lub nie posiadają w zespole pracowników z uprawnieniami do obsługi wózków. Współpracujemy więc z przedsiębiorcami z różnych branż, a także z firmami instalatorskimi, pomagając przy załadunku i rozładunku maszyn.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji o zakresie naszej oferty, a także warunkach realizacji usług. Wynajem wózków z operatorem w Kielcach, Radomiu, Starachowicach i Ostrowcu prowadzimy na podstawie zawartej z klientem umowy, której wzór przekażemy państwu podczas pierwszego spotkania. Służymy także profesjonalnym wsparciem w zakresie dopasowania wózka do prac, jakie przy jego pomocy mają zostać zrealizowane.