Wynajem wózków widłowych z operatorem

factory

Wykonujemy rozładunek i załadunek maszyn, wprowadzamy maszyny na hale i ustawiamy w linii produkcyjnej zarówno dla dużych przedsiębiorstw i klientów prywatnych

forklift

Posiadamy wózki widłowe o różnym udźwigu i różnych wymiarach, a także dodatkowy osprzęt

forklift2

Świadczymy usługi transportu ładunków wielkogabarytowych na terenie całej Polski.

Wynajem wózków z operatorem

Coraz więcej przedsiębiorstw rozbudowuje swoje budynki o dodatkowe magazyny czy hale. Wynajem wózków widłowych z operatorem to usługa przeznaczona dla klientów poszukujących sprawdzonych rozwiązań w swojej firmie. W ramach krótkoterminowego pakietu, otrzymują Państwo nie tylko specjalistyczny sprzęt, dopasowany do konkretnego zastosowania, ale także usługę operatorską. Odpowiednio przeszkolona osoba zajmie się jego obsługą. Dzięki temu klienci, chcący skorzystać z wózka widłowego, nie muszą dysponować w firmie osobami, posiadającymi stosowne uprawnienia.

Krótkoterminowy wynajem wózków z operatorem, pozwala na sprawne ukończenie prac, zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Obsługa takiego pojazdu może początkowo przysparzać problemy, dlatego pomoc specjalisty z doświadczeniem będzie nieoceniona.

Nasza propozycja to wynajem krótkoterminowy, który umożliwia zrealizowanie zakontraktowanych zadań, ale także uzyskanie atrakcyjnej ceny najmu. Nasz sprzęt to gwarancja niezawodności oraz możliwość jego dowiezienia na miejsce wskazane przez klienta, dzięki czemu nie musicie Państwo dysponować pojazdami, przystosowanymi do transportu wózków. Działamy na terenie takich miast, jak: Kielce, Radom, Starachowice, Ostrowiec.

wózek widłowy z ładunkiem

Wynajem wózków widłowych

W ramach usługi oferujemy krótkoterminowy wynajem wózków widłowych o udźwigu do 12 ton. Dysponujemy również dodatkowym osprzętem, dzięki czemu podejmujemy się również realizacji zleceń niestandardowych oraz relokacji urządzeń o wadze do 40 ton.

Wśród dostępnego sprzętu posiadamy wózki widłowe kompaktowe, a także pojazdy z długimi masztami, podnoszącymi na wysokość 6 metrów. Sprzęt, który oferujemy na krótkoterminowy wynajem i nie tylko, jest sprawny, a także posiada wszystkie wymagane prawem certyfikaty i badania, umożliwiające jego wykorzystanie w każdej niemal działalności. Ponadto oferowany przez nas sprzęt przechodzi regularne kontrole.

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy

Wynajem wózków widłowych krótkoterminowy z operatorem jest usługą dedykowaną klientom, którzy nie dysponują własnym sprzętem lub nie posiadają w zespole pracowników z uprawnieniami do obsługi tego typu pojazdów. Współpracujemy więc z przedsiębiorcami z różnych branż, a także z firmami instalatorskimi, pomagając przy załadunku i rozładunku maszyn.

Ponadto jest to świetne rozwiązanie dla firm, które potrzebują tego typu urządzenia na jeden lub kilka rozładunków lub na krótki okres czasu, związany np. z sezonową działalnością przedsiębiorstwa. Wynajem krótkoterminowy sprawdzi się też podczas przeglądu lub serwisu urządzenia. Jest to też super rozwiązanie jako zastępstwo, gdy awarii uległ posiadany wózek.

Nawet jeśli wszystkie prowadzone w firmie operacje magazynowe przebiegają sprawnie, a posiada flota wózków jest zadowalająca, w niektórych sytuacjach może zaistnieć potrzeba rozszerzenia wydajności. W działach logistycznych, rozwiązanie to często jest wprowadzane w celu rozładowania największych obciążeń.

Nasi pracownicy udzielą niezbędnych informacji o zakresie naszej oferty, a także warunkach realizacji usług. Krótkoterminowy wynajem wózków widłowych z operatorem w Kielcach, Radomiu, Starachowicach i Ostrowcu prowadzimy na podstawie zawartej z klientem umowy, której wzór przekażemy Państwu podczas pierwszego spotkania.

Służymy także wsparciem w zakresie dopasowania wózka do prac, jakie przy jego pomocy mają zostać zrealizowane. Pozostajemy do Państwa dyspozycji w zakresie naszych usług. Zapraszamy do kontaktu.