Wynajem wózków widłowych

factory

Relokacja maszyn i urządzeń

Wykonujemy rozładunek i załadunek maszyn, wprowadzamy maszyny na hale i ustawiamy w linii produkcyjnej zarówno dla dużych przedsiębiorstw i klientów prywatnych

forklift

Wynajem wózków widłowych z operatorem

Posiadamy wózki widłowe o różnym udźwigu i różnych wymiarach, a także dodatkowy osprzęt

forklift2

Wynajem wózków widłowych

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu samego wózka widłowego.

Wynajem wózków widłowych

Wynajem wózków widłowych to usługa, którą oferujemy klientom poszukującym wysokiej jakości sprzętu do realizacji konkretnego zadania. Propozycja ta jest także rozwiązaniem chwilowych problemów z posiadanym sprzętem, unieruchomionym na przykład w wyniku awarii. Dysponujemy sprzętem o różnorodnym przeznaczeniu, który można dostosować do aktualnie realizowanych zadań.

Wynajem wózka widłowego pozwala na sprawne ukończenie prac, zgodnie z wcześniej założonym harmonogramem. Nasza propozycja umożliwia terminowe zrealizowanie zakontraktowanych zadań, ale także uzyskanie atrakcyjnej ceny najmu. Nasz sprzęt to również gwarancja niezawodności oraz możliwość jego dowiezienia na miejsce wskazane przez klienta, dzięki czemu nie musicie państwo dysponować specjalistycznymi pojazdami, przystosowanymi do transportu wózków. Ofertę kierujemy na terenie Kielc i innych, pobliskich miejscowości.

018

Wynajem wózka widłowego Radom, Ostrowiec, Starachowice

Wynajem wózka widłowego w Radomiu, Ostrowcu i Starachowicach odbywa się na podstawie pisemnej umowy, zwartej z klientem. Określamy w niej parametry sprzętu, a także czas, na jaki ma zostać wypożyczony. Nasza firma bierze na siebie obowiązek związany z transportem wózka, dbając o jego właściwy stan techniczny, zapewniający bezpieczną eksploatację. Wszystkie urządzenia posiadają niezbędne dopuszczenia do pracy, wydane przez Urząd Dozoru Technicznego, a także przechodzą regularne badania techniczne.

Wynajem wózków widłowych w Radomiu, Ostrowcu i Starachowicach to także różnorodność w zakresie przeznaczenia sprzętu. Wśród dostępnych modeli posiadamy wózki o zróżnicowanym udźwigu oraz napędzie, przystosowane do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hal. Nasi specjaliści pomogą w wyborze właściwego modelu wózka, dostosowanego do państwa potrzeb oraz przewidywanego wykorzystania.

Zalety wynajmu wózków widłowych

Wózki widłowe na wynajem to oferta, która pozwala przedsiębiorcom na korzystanie ze sprzętu, bez konieczności jego zakupu. Istnieje możliwość długoterminowego najmu, który daje również korzyści w wymiarze finansowym. Nasza propozycja bowiem przewiduje atrakcyjniejsze warunki cenowe dla osób decydujących się na dłuższą współpracę. Wystarczy skontaktować się z nami, aby uzyskać szczegółową ofertę, obejmującą wynajem wózków.

Wózki widłowe wynajmujemy w Radomiu, Kielcach, Starachowicach i Ostrowie, świadcząc usługi na rzecz klientów zlokalizowanych nie tylko w tym mieście, ale także w okolicznych ośrodkach. Dysponujemy samochodami przystosowanymi do transportu sprzętu, który bezpiecznie dowieziemy na miejsce wskazane przez klienta. Nasi specjaliści przeprowadzą także niezbędny instruktaż w zakresie obsługi konkretnego modelu wózka, dzięki czemu państwa pracownicy niemal od razu będą mogli przystąpić do realizacji zadań.

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, obejmującej wynajem wózków widłowych w Kielcach, Starachowicach, Ostrowcu i Radomiu. Obsługujemy również firmy zlokalizowane w promieniu 50 km od tych miejscowości. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji w zakresie dostępnego sprzętu, a także warunków i cennika jego najmu.