Transport specjalistycznej maszyny przemysłowej – relokacja obrabiarki

Home » Aktualności » Transport specjalistycznej maszyny przemysłowej – relokacja obrabiarki
transport specjalistycznej maszyny przemysłowej

Transport specjalistycznej maszyny przemysłowej – relokacja obrabiarki

3 godziny – tylko tyle zajęło nam wyprowadzenie obrabiarki GILDEMEISTER CTX 510 z linii produkcyjnej oraz załadunek maszyny na samochód ciężarowy. Byliśmy w stanie tego dokonać w tak krótkim czasie, dzięki odpowiedniemu przygotowaniu do przetransportowania tego typu urządzeń oraz korzystaniu ze sprawdzonych sprzętów.

Przebieg przeprowadzki przemysłowej

Zlecenie rozpoczęliśmy od dokładnej inspekcji obszaru, zapoznania się z oczekiwaniami Klienta oraz wszelkimi procesami występującymi na miejscu wykonania usługi. Biorąc pod uwagę pozwolenia gabarytowe, warunki panujące na danej przestrzeni oraz wymagania sprzętowe, zaplanowaliśmy kolejne etapy przeprowadzki, procedury bezpieczeństwa oraz dokładny plan działań. Do wyprowadzenia obrabiarki GILDEMEISTER CTX 510 z linii produkcyjnej wykorzystaliśmy wózek widłowy YALE o udźwigu 4 tony, który pełnił funkcję holownika. Zadanie nie należało do najłatwiejszych, ponieważ maszyna musiała zostać wyprowadzona przez ciasną halę.

Załadunek obrabiarki

Kolejnym krokiem był załadunek. Do realizacji tego etapu zastosowaliśmy niezawodny wózek widłowy MORA M120C o udźwigu nominalnym 12 ton, dzięki któremu ostrożnie załadowaliśmy obrabiarkę na samochód ciężarowy. Podczas wykonania usługi odpowiednio zabezpieczyliśmy maszynę, minimalizując przy tym ryzyko ewentualnych uszkodzeń. Wszystkie procesy zrealizowane zostały przez doświadczonych, wykwalifikowanych i posiadających wszelkie niezbędne uprawnienia pracowników.

Wszechstronność, kompleksowość, doświadczenie – Dzik Wózki Widłowe

Wyprowadzanie maszyn przemysłowych z linii produkcyjnych oraz ich załadunek na środek transportu to niejedyne zlecenia, jakich się podejmujemy. Zapewniamy pełen zakres relokacji urządzeń – rozładunek, demontaż, ustawienie urządzeń CNC, ponowny montaż czy transport. Oferujemy również wynajem wózków widłowych wraz z obsługą operatora. Zaufało nam już wielu przedsiębiorców z woj. świętokrzyskiego i nie tylko. Zapraszamy do współpracy!