Szybka i sprawna relokacja maszyn przemysłowych: gilotyny i prasy krawędziowej

Home » Bez kategorii » Szybka i sprawna relokacja maszyn przemysłowych: gilotyny i prasy krawędziowej
relokacja gilotyny

Szybka i sprawna relokacja maszyn przemysłowych: gilotyny i prasy krawędziowej

Mimo że mamy okres wakacyjny, w naszej firmie nie próżnujemy! Dynamicznie działamy i stale rozwijamy naszą firmę. W ostatnim czasie zrealizowaliśmy dla jednego z naszych Klientów relokację dwóch maszyn do nowej lokalizacji. Przeprowadzka przemysłowa polegała na wyprowadzeniu z dotychczasowego miejsca gilotyny o masie 12 ton oraz prasy krawędziowej o masie 23 ton. Naszym zadaniem był też załadunek na transport niskopodwoziowy za pomocą dźwigu. W nowej lokalizacji wykonaliśmy sprawny rozładunek i staranne ustawienie na hali we wskazanym przez Klienta miejscu. Dzięki powierzeniu naszej firmie organizacji całego procesu relokacji urządzeń przemysłowych cały proces udało się zrealizować w ciągu jednego dnia, wykonując tylko jeden transport ponadnormatywny.

Profesjonalny transport maszyn: Kielce

Organizujemy kompleksowe przeprowadzki maszyn przemysłowych dla naszych Klientów. Działamy również jako wsparcie sprzętowe dla firm relokacyjnych i działów utrzymania ruchu. Dysponujemy wózkami widłowymi o udźwigu nominalnym do 12 ton. Posiadamy własny transport. Działamy elastycznie według zapotrzebowania Klienta. Posiadamy sprzęt i doświadczenie umożliwiające nam przeprowadzki maszyn przemysłowych o masie nawet 30 ton. Do każdej realizacji podchodzimy z należytą starannością i pełnym zaangażowaniem, ponieważ zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów.

Zebraliśmy bardzo bogate doświadczenie w licznych rozładunkach, załadunkach, transporcie specjalistycznym, ustawianiu oraz relokacji zarówno ciężkich, jak i przestrzennych urządzeń. Doskonale znamy się na przeprowadzkach całych linii produkcyjnych, obrabiarek CNC, maszyn poligraficznych, pieców hartowniczych, komór szokowego chłodzenia i wielu innych specjalistycznych maszyn i urządzeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.