Relokacja maszyny przemysłowej – przeprowadzka obrabiarki Hartford o masie 20 ton

Home » Bez kategorii » Relokacja maszyny przemysłowej – przeprowadzka obrabiarki Hartford o masie 20 ton
relokacja maszyny przemysłowej

Relokacja maszyny przemysłowej – przeprowadzka obrabiarki Hartford o masie 20 ton

Relokacje różnego rodzaju maszyn, urządzeń, a nawet całych linii produkcyjnych to nasza specjalność, dlatego, kiedy tylko dowiedzieliśmy się o kolejnym Kliencie zainteresowanym współpracą w zakresie przeprowadzki 20-tonowej maszyny, bez wahania podjęliśmy się tego zadania. Naszym celem było sprawne, szybkie, skuteczne i bezpieczne przemieszczenie obrabiarki CNC marki Hartford o dużych gabarytach i znaczącej masie.

Przygotowanie do relokacji

Jak w przypadku każdej realizacji, do przeprowadzki obrabiarki Hartford w zakładzie Klienta również odpowiednio się przygotowaliśmy. W pierwszej kolejności wykonaliśmy przygotowanie obrabiarki do transportu, czyli blokadę posuwów, a także demontaż wystających elementów w celu zmniejszenia wymiarów transportowych. Zadbaliśmy również o odłączenie całego osprzętu (transporter wiórów, transformator, zasilacz olejowy). W następnej kolejności przeszliśmy do fizycznego przeniesienia obrabiarki wraz z komponentami.

 

Zlecenie przebiegło bez komplikacji i niespodzianek, a to wszystko dzięki doświadczeniu naszych wykwalifikowanych pracowników, nowoczesnemu parkowi maszynowemu, wypracowanym standardom pracy oraz korzystaniu ze sprawdzonych metod i narzędzi. Dysponujemy niezawodnym sprzętem umożliwiającym przenoszenie urządzeń i maszyn przemysłowych oraz ich bezpieczny transport. Relokacje zawsze przeprowadzamy w oparciu o informacje uzyskane od Klienta, zgodnie z jego wytycznymi, oczekiwaniami i wymaganiami, a także na podstawie wizji lokalnej zakładu oraz rodzaju maszyny (jej wielkości i wagi).

Dysponujemy ekipą doświadczonych pracowników oraz wyposażeniem technicznym umożliwiającym realizację nawet najbardziej skomplikowanych zleceń zawsze zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Relokacje maszyn i urządzeń przemysłowych wykonujemy zarówno w obrębie tego samego obiektu, jak i w nowych lokalizacjach. Nasze usługi świadczymy na terenie Kielc, Radomia, Starachowic czy Ostrowca. Masz pytania dotyczące naszej działalności? Zadzwoń!