Relokacja maszyn i urządzeń

factory

Relokacja maszyn przemysłowych

Wykonujemy rozładunek i załadunek maszyn, wprowadzamy maszyny na hale i ustawiamy w linii produkcyjnej zarówno dla dużych przedsiębiorstw i klientów prywatnych

forklift

Wynajem wózków widłowych z operatorem

Posiadamy wózki widłowe o różnym udźwigu i różnych wymiarach, a także dodatkowy osprzęt

forklift2

Długoterminowy wynajem wózków widłowych

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu samego wózka widłowego.

Relokacja maszyn i urządzeń

Relokacja maszyn to usługa dedykowana klientom chcącym zainstalować nowe urządzenie w swoim zakładzie lub przenoszącym produkcję do innej hali. Zajmujemy się kompleksową obsługą tego rodzaju przedsięwzięć, pomagając nie tylko w załadunku i rozładunku maszyn, ale także w ich ustawieniu w linii produkcyjnej. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym zarówno przenoszenie urządzeń, jak i ich bezpieczny transport.

Relokacja urządzeń prowadzona jest w oparciu o informacje uzyskane od klienta, obejmujące między innymi wielkość oraz wagę maszyny. Dzięki temu możemy prawidłowo dopasować sprzęt niezbędny do realizacji usługi. Dysponujemy wyposażeniem technicznym umożliwiającym wykonanie relokacji nawet w przypadku urządzeń o dużych gabarytach czy znacznym tonażu. Ofertę kierujemy na takie lokalizacje jak Kielce, Radom, Starachowice i Ostrowiec.

032

Transport maszyn

Klientom oferujemy także transport maszyn, wykonywany samochodami przystosowanymi do przewozu wielkogabarytowych ładunków. Realizując usługę, dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo urządzenia, odpowiednio je zabezpieczając przed uszkodzeniami. Transport urządzeń wykonywany jest pojazdami dopasowanymi do konkretnego ładunku, a przede wszystkim jego wielkości i wagi. Poznając te parametry na początku współpracy, możemy wybrać optymalny samochód, zapewniający ograniczenie kosztów i maksymalizację bezpieczeństwa transportu.

Wykonujemy również transport urządzeń przemysłu ciężkiego. Zlecenia z tej kategorii realizujemy w ścisłym uzgodnieniu z klientami, opracowując harmonogram usługi oraz zabezpieczając ją pod względem logistycznym. Na miejsce zlecenia dowozimy niezbędny sprzęt, umożliwiający sprawny i bezpieczny załadunek maszyn. Podobne uwarunkowania obejmują transport urządzeń przemysłu spożywczego. W zakres usługi może wchodzić także ustawienie maszyny w linii produkcyjnej w miejscu docelowym, co ułatwiają specjalistyczne wózki podnośnikowe, którymi dysponujemy.

Relokacja maszyn

Relokacja maszyn realizowana jest zarówno w obrębie tego samego budynku – przeniesienie urządzeń na nowe miejsce, jak i ich ustawienie w nowej lokalizacji. Dysponując profesjonalnym parkiem maszynowym, realizujemy również zlecenia obejmujące relokację maszyn o znacznym ciężarze. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu, którego rodzaj dopasowujemy do cech przenoszonego urządzenia.

Wykonujemy również transport urządzeń przemysłu ciężkiego. Zlecenia z tej kategorii realizujemy w ścisłym uzgodnieniu z klientami, opracowując harmonogram usługi oraz zabezpieczając ją pod względem logistycznym. Na miejsce zlecenia dowozimy niezbędny sprzęt, umożliwiający sprawny i bezpieczny załadunek maszyn. Podobne uwarunkowania obejmują transport urządzeń przemysłu spożywczego. W zakres usługi może wchodzić także ustawienie maszyny w linii produkcyjnej w miejscu docelowym, co ułatwiają specjalistyczne wózki podnośnikowe, którymi dysponujemy.

Demontaż maszyn

Usługa demontażu maszyn jest każdorazowo poprzedzona sporządzeniem szczegółowego planu działania. Na jego podstawie dokonujemy demontażu pojedynczych urządzeń lub całych zespołów. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje zarówno instalacje przemysłowe, linie technologiczne lub produkcyjne oraz poszczególne maszyny. Wszystkie czynności są realizowane zgodnie z rygorystycznymi zasadami bezpieczeństwa, dlatego nasi Klienci mogą liczyć na w pełni profesjonalną obsługę. Demontaż maszyn jest prowadzony przez specjalistów w swojej dziedzinie, którzy są zaznajomieni z dokumentacją techniczną poszczególnych urządzeń. Podczas wykonywania usługi zachowujemy daleko idącą ostrożność i zawsze dobieramy optymalne rozwiązania, aby uniknąć jakichkolwiek uszkodzeń. Demontaż maszyn jest wykonywany na terenie takich miast jak Kielce, Ostrowiec, Radom oraz Starachowice.

Przeprowadzki przemysłowe

Zmiana miejsca produkcji to wymagający proces, który warto zlecić profesjonalistom. Przeprowadzki przemysłowe realizowane przez naszą firmę są wykonywane przez specjalistów z takich dziedzin jak elektryka, automatyka przemysłowa oraz mechanika. Powierzając nam tego typu zadanie masz pewność, że przeprowadzka nie wpłynie negatywnie na działanie maszyn, a w konsekwencji na działanie całego zakładu.

Oferując własny transport i doświadczoną ekipę, dbamy o to, aby załadunek i rozładunek przebiegły sprawnie i zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Przywiązujemy również sporą wagę do wyboru najlepszej trasy – możliwie najkrótszej, a przy tym ograniczającej ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń. Przeprowadzki przemysłowe są realizowane m.in. na terenie takich miast jak Radom, Starachowice, Ostrowiec i Kielce.

Przeniesienie maszyn

Usługa przeniesienia maszyn może być wykonana zarówno w obrębie jednego budynku, jak i do zupełnie nowego miejsca. Do przeprowadzenia relokacji wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt, bazując na naszym parku maszynowym. Podejmiemy się przeniesienia maszyn nawet o znacznym ciężarze, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, jednocześnie biorąc pod uwagę stan urządzenia, jego wagę i wielkość. Usługa relokacji to nie tylko załadunek i rozładunek, ale również pomoc w zaprojektowaniu i ustawieniu nowej linii produkcyjnej. Nasze doświadczenie, wiedza i zaplecze techniczne to gwarancja skutecznego i w pełni bezpiecznego przeniesienia maszyn. Działamy na terenie Kielc, Ostrowca, Radomia i Starachowic.