Relokacja maszyn do przetwórstwa mięsnego

Home » Bez kategorii » Relokacja maszyn do przetwórstwa mięsnego
relokacja maszyn do przetwórstwa mięsnego

Relokacja maszyn do przetwórstwa mięsnego

W ostatnim czasie mieliśmy okazję wykonać usługę relokacji maszyn do przetwórstwa mięsnego. Realizacja obejmowała organizację i obsługę całej operacji składającej się między innymi z wydostania maszyn z hali, załadunku maszyn, transportu oraz rozładunku w siedzibie Klienta. Najcięższa maszyna ważyła 7800 kg, do tego musieliśmy przetransportować kilka innych elementów. Wyzwanie stanowiło w tym przypadku wydostanie maszyn z hali produkcyjnej przez specjalnie wykonany otwór w ścianie. Maszyny zostały załadowane i wysłane do Klienta pod wskazany adres, gdzie samochód z HDS wykonał rozładunek na placu.

Wózki Widłowe Dzik: profesjonalnie, sprawnie, bezpiecznie

Bezpieczeństwo pracy podczas relokacji maszyn stanowi dla nas priorytet, dlatego do każdej realizacji starannie się przygotowujemy. Opracowujemy plan działania w taki sposób, aby jego przeprowadzenie nie miało negatywnych skutków na pracę całego zakładu produkcyjnego. Nad bezpieczeństwem oraz prawidłowym przebiegiem relokacji maszyn przemysłowych czuwają nasi doświadczeni, wyszkoleni i wykwalifikowani pracownicy.

Zastanawiasz się, czy warto z nami współpracować? Poznaj naszą ofertę!

Od 2011 specjalizujemy się w rozładunkach, załadunkach maszyn, wyprowadzaniu specjalistycznych sprzętów na hale, przeprowadzkach przemysłowych i ustawianiu maszyn w liniach produkcyjnych. Współpracujemy zarówno z Klientami prywatnymi, jak i dużymi przedsiębiorstwami. Poza organizacją transportów i relokacji maszyn oferujemy również wynajem wózków widłowych z operatorem – dysponujemy wózkami widłowymi o różnych wymiarach i różnym udźwigu. Klientom naszej firmy proponujemy także dodatkowy osprzęt.

Oferta dla mieszkańców Starachowic, Skarżyska-Kamiennej, Radomia, Kielc, Ostrowca Świętokrzyskiego i innych okolicznych miejscowości

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi wcześniejszymi realizacjami, a w przypadku pytań lub jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i dostarczymy niezbędnych informacji.