Przeprowadzka przemysłowa: relokacja pieca hartowniczego

Home » Bez kategorii » Przeprowadzka przemysłowa: relokacja pieca hartowniczego
relokacja pieca hartowniczego

Przeprowadzka przemysłowa: relokacja pieca hartowniczego

Jako profesjonalna firma świadcząca usługi związane z relokacją maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych i urządzeń, w ostatnim czasie podjęliśmy się realizacji kolejnego, wymagającego zlecenia. Dla jeden z fabryk wykonaliśmy usługę polegającą na wyprowadzeniu pieca hartowniczego z obszaru produkcyjnego na wydziale oraz załadowaniu go na samochód, którym maszyna została przewieziona do klienta kupującego piec.

Sprawny, szybki i bezpieczny załadunek przy użyciu wózka widłowego o udźwigu nominalnym 12 ton

Cała operacja była skomplikowana i bardzo złożona. Ze względu na wymagające warunki, wielkość oraz wagę pieca (10 800 kilogramów) nasz Klient przewidywał, że wykonanie zlecenia (demontaż i wywiezienie pieca) może potrwać nawet 4 dni. Na szczęście dzięki doświadczeniu, dobrej organizacji i starannemu przygotowaniu do realizacji tego typu usługi, udało nam się wykonać zlecenie zaledwie w 4 godziny – bez przerywania ciągłości pracy na wydziale produkcyjnym. Do szybkiego i bezpiecznego załadunku pieca hartowniczego wykorzystaliśmy niezawodny wózek widłowy o udźwigu nominalnym 12 ton, a w całym procesie przeprowadzki przemysłowej wzięli udział odpowiednio wykwalifikowani fachowcy, którzy dbali o zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

W jakich sytuacjach warto skorzystać z naszych usług?

Zajmujemy się przemysłowymi przeprowadzkami i relokacją różnego rodzaju maszyn, urządzeń i linii produkcyjnych. Mieliśmy okazję realizować zlecenia dotyczące między innymi relokacji komory szokowego chłodzenia, elektrodrążarki drutowej z serii CUT P, obrabiarki GILDEMEISTER CTX 510, pras krawędziowych czy frezarek bramowych. Do każdej współpracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem – zadowolenie Klientów jest dla nas priorytetem. Zaufaj naszemu doświadczeniu i skorzystaj z profesjonalnych usług! Zapraszamy do współpracy!