Jazda synchroniczna: dwa wózki, dwóch operatorów, jeden cel

Home » Bez kategorii » Jazda synchroniczna: dwa wózki, dwóch operatorów, jeden cel
dwa wózki widłowe do rozładunku

Jazda synchroniczna: dwa wózki, dwóch operatorów, jeden cel

Bezpieczeństwo w naszej firmie to podstawa – dokładamy wszelkich starań, aby podczas relokacji maszyn przemysłowych, linii produkcyjnych czy całych fabryk wszystkie czynności były wykonywane zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i naszymi wewnętrznymi standardami. Nie oznacza to jednak, że boimy się podejmować zleceń nietypowych czy wymagających zastosowania kreatywnych rozwiązań.

Szybki załadunek i sprawna relokacja maszyny z branży automotive

W ostatnim czasie Klient z branży automotive zlecił nam załadunek maszyny o niestandardowych wymiarach. W tej sytuacji nie było możliwości użycia dźwigu podczas załadunku, więc postanowiliśmy użyć dwóch wózków jednocześnie. Wózki widłowe o dużym udźwigu mają wyższej klasy karetki, co pozwala na szerszy rozstaw wideł. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie stabilniej podejmować ładunki o większym gabarycie. Załadunek maszyny tym sposobem trwał zaledwie 10 minut. Relokacja wymagała jednak dużego skupienia i synchronizacji jazdy naszych operatorów – jednak nie było to dla nich trudnym zadaniem, ponieważ w naszym zespole pracują wyłącznie doświadczeni, wykwalifikowani i zaangażowani w swoją pracę specjaliści. Właśnie dzięki takim rozwiązaniom i podejściu zyskujemy stałych Klientów.

Jakich wózków widłowych używamy w Wózki Widłowe Dzik?

Nasz sprzęt to gwarancja niezawodności. W codziennej pracy wykorzystujemy sprawdzone wózki widłowe najlepszych producentów. Aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie dbamy o nasze maszyny, poddając je regularnym przeglądom i serwisowi. Stosujemy wysokiej klasy wózki widłowe o udźwigu od 4 do 13 ton, wózki kompaktowe i wózki z długimi masztami, które podnoszą się na wysokość 6 metrów. Dodatkowo dysponujemy też specjalnym osprzętem, takim jak haki i ściski, zawiesie linowe, przedłużki do wideł, pasy i wiele więcej. Wszystkie nasze sprzęty posiadają certyfikaty i wymagane prawem badania. Oferujemy wynajem wózków widłowych z operatorem – do skorzystania z usług wynajmu, transportu maszyn przemysłowych lub relokacji urządzeń zachęcamy mieszkańców Kielc, Radomia, Starachowic czy Skarżyska-Kamiennej.